“A je penduar për puthjen?”/ Ja si përgjigjet Kiara

0
Gjigandi
Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Kiara Tito vendosi që të bënte një hap mjaft të rëndësishëm në raportin e saj me Luiz Ejllin. Gjatë “dasmës” që u zhvillua në kuadër të lojës, moderatorja i dhuroi këngëtarit puthjen që ai e priste prej kohësh.

 

Por a është penduar që e bëri një veprim të tillë? Këtë pyetje ia ka bërë Luizi teksa ishte i shtrirë në krevatin e saj. Kiara nuk është penduar dhe është shprehur se e ka ndjerë me shpirt atë puthje.

Pjesë nga biseda:

Luizi: A je penduar?

Kiara: Jo

RonaTyra

Luizi: E kam prej mend

Kiara: Jo

Luizi: Fare?

Kiara: Fare

Luizi: E kam prej mend për Zotin

Kiara: Edhe sikur nesër të mbarojë kjo gjë, për aq kohë sa unë e ndjeva dhe e bëra se e ndjeva vërtetë, nuk pendohem asnjëherë. U ndjeva me të vërtetë shumë mirë. E ndjeva me shpirt, jo kot momentale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu