9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ja si

Etiketim: ja si

Kohë të vështira, ja si ta menaxhoni frikën dhe ta ktheni...

0
Frika është një pilot automatik që duhet të çaktivizohet për të përballuar më mirë sfidat që na sjell përditshmëria. Mes pandemive, luftës dhe krizës ekonomike,...

Kjo është për burrat! Ja 4 mënyra se si ju kontrollojnë...

0
Gratë janë të shkëlqyera në realizimin e gjërave dhe një nga mënyrat më efektive që ato kanë mësuar për t’i bërë gjërat është duke...

Faktet/ Ja si mund të identifikoni tradhtarët nga gishtat e dorës

0
Tradhtia është kthyer tashëm në një ‘temë të nxehtë’ për çiftet të cilët dyshojnë tek partneri/ja. Abc24.al sjell në vëmendjen tuaj disa kuriozitete sesi tradhtarët...

Ja si do të nis nëntori për çdo shenjë horoskopi

0
Dashi Dita e mërkurë do jetë më ë rëndësishmja e kësaj jave, mbajeni mend. Për ata që janë në një lidhje do jetë periudhë e...

Nga i nxehti afrikan në reshje shiu, ja si parashikohet moti...

0
Duke nisur nga dita e hënë në të vend, temperaturat do të kenë një rënie të lehtë. Fundjava ishte e nxehtë, por prej mëngjesit të...

Rezultatet/ Maturantët sot në protestë, ja si ministria e Arsimit korrigjoi...

0
Këtë të hënë maturantët kanë paralajmëruar një proteste përpara Ministrisë së Arsimit, pasi pretendojnë se provimet e lëndëve me zgjedhje ishin me pyetje jashtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS