Emocionuese/ 40 vite në shërbim, ja si kolegët e “rrugores” i urojnë pensionin efektivit Lefter Gjoni

0
Gjigandi

Polici i Rrugores Lefter Gjoni i ka dhënë fund një karriere të suksesshme 40 vjeçare të shërbyera në rrugët e kryeqytetit.

Në një video të publikuar, shfaqet koleget e Gjonit të cilën e urojnë dhe e komplimentojnë, për karrierën e suksesshme. Po ashtu ata i kanë shprehur mirënjohje dhe falënderim  efektivit Gjoni, për përkushtimin dhe kontributin e dhënë gjatë këtyre viteve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu