21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Efektivit

Etiketim: efektivit

Detaje/ Atentati ndaj efektivit të policisë në Kavajë, rrëfehet i riu:...

0
Është zbardhur ngjarja në Kavajë, ku makinës së një efekivi policie ju vendos tritol. Burime për median bëjnë me dije se ka janë dy pista...

Foto/ Dyert në tokë dhe xhamat e dritareve të thyera, këto...

0
Pamje të tmerrshme janë ato që shihen nga dëmet që ka shkaktuar tritoli në banesën e efektivit të policisë së Shkodrës, Pëllumb Vuka. Banesa e...

Tritol në Shkodër/ Shpërthim i fuqishëm pranë banesës së oficerit të...

0
Një shpërthim me tritol ka tronditur sërish Shkodrën, pasi rreth orës 02:25 të mesnatës, pranë banesës së një oficeri të policisë shpërthyer lëndë plasëse. Shtetasit...

Vrasja e policit brenda në Komisariat, flet avokati i efektivit 25-vjeçar:...

0
Avokati i policit 25-vjeçar, Ludjan Zaimi, i cili tre ditë më parë qëlloi për vdekje me armën e tij të shërbimit kolegun, Caush Saliasi...

Avokati zbulon detaje të reja nga vrasja e efektivit: Makina e...

0
Ngjarja e një nate më parë ku efektivi i policisë Ludian Zaimi vrau me armë zjarri kolegun e tij Çaush Saliasi, në ambientet e komisariatit...

Pamje/ Momentet kur një person i vendos flakën makinës së efektivit...

0
Gazetari në Shkodër Senad Nikshiqi ka siguruar pamjet nga momentet kur një person i vendos flakën makinës së efektivit të policisë Sokol Kroni, në...

Atentati në Shijak ndaj djalit të efektivit të policisë, ende mister...

0
Mbetet ende i veshur me mister atentati ndaj Orlando Paplekajt, djalit të efektivit të policisë, ndodhur mesditën e së shtunës në Shijak. I riu...

I shpëtoi atentatit në Shijak, djali i efektivit të Policisë tentoi...

0
Të shtëna me armë zjarri janë shënuar ditën e sotme në Shijak, ku sipas burimeve policore është qëlluar në drejtim të shtetasit Orlando P,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS