Arrestimi i efektivit të rrugores, Bicerri e kaloi çantën me 32 kg drogë nga Rinasi (Detaje)

0
Gjigandi

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga arrestimi i efektivit të rrugores Florenc Bicerri, ish-komandos Kujtim Çeliku dhe Adrian Qiricit.

Burime për mediat bëjnë me dije se tre personat janë arrestuar në një parking në Stamboll, ku i janë konstatuar mbi 32 kg lëndë narkotike.

Çantën që e dispononte Florenc Bicerri ka kaluar me të në Rinas më 5 tetor duke udhëtuar drejt Stambollit bashkë me Kujtim Çelikun.

Grupi hetimor ka dyshime për persona të tjerë të përfshirë dhe po hetohet se si çanta me kanabis kaloi nga Rinasi./bw

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu