Komentuesit e masakrojnë në komente, i përgjigjet nënkomisarja: Nuk jam ku*vë jam nga Korça

0
Gjigandi

Nënkomisarja Anisa Kostani është pezulluar nga detyra, pas statusit ku ofendonte gazetarët.

Reagimi i saj erdhi pas vrasjes në Elbasan, ku fyente dhe kërcënonte gazetarët se pse këta të fundit baltosin punën e policisë së Elbasanit.

Në rrjetet sociale, Kostani është ‘masakruar’ nga ndjekësit në disa fotot e saj të cilët e pyesin se me çfarë rroge policie e mbulon luksin që ajo bën.

Në fotot e mëposhtme, nënkomisarja ka zgjedhur t’i japë disa përgjigje këtyre të fundit, madje diskutimi mes tyre ka arritur deri tek “m*ti i Dubait”.

“Ty s’të ka zënë gjumi duke menduar për lux-in tim?”, i përgjigjet Kostani ndjekësit.

Një tjetër komentues  shkruan: “vendi jot është të shkosh në Dubai të hash m**in e sheikëve”.

Kostani shkruan: “Sa po e ha pa lekë këtu, shko haje në Dubai më mirë se paske info të sakta”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu