32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Flet

Etiketim: flet

“Do doja shumë të mos e kisha përmendur…”/Noizy flet për sherrin...

0
Ishte koha kur rrepi shqiptarë ishte i ndarë në grupe, dhe cdo antarë i një grupi sulmohej me apo pa arsye. Kështu ndodhi edhe mes...

Kush e vrau babain? Flet djali i 72-vjeçarit me origjinë shqiptare...

0
Vijojnë hetimet për vrasjen makabre të Shefki Kurtit, 72-vjeç me origjinë shqiptare që u gjet i copëtuar më 28 korrik në Itali. Bëhet me dije...

Mori peng 30-vjeçaren në Durrës, flet autori: Kemi qenë të lidhur,...

0
Marjus Musku, 32-vjeçari që mori peng Ersida Dyrmishin ka mohuar akuzat për pengmarrje. Ai ka deklaruar se e Ersida Dyrmishi, 30-vjeçarja nga Durrësi kishte shkuar...

Vrasja e 56-vjeçarit nga fqinji, flet pronarja: E gjuante me grushte,...

0
E rëndë është ngjarja e raportuar këtë të hënë në Tiranë, ku u vra 56-vjeçari Nikolin Staka, pasi u qëllua me grushte nga fqinji...

“Më duket gjë normale ”/ Sara Hoxha flet për takimin me...

0
Blogerja Sara Hoxha,gjithashtu edhe partnerja e Ledri Vulës u komentua shumë në rrjet vitin e kaluar kur takoi, Dua Lipën me të cilen Ledri...

Tritol servisit në Tiranë, flet i riu: E kanë bërë konkurrentët

0
Një sasi tritoli i është vendosur këtë mëngjes një servisi automjetesh në Tiranë, me pronar shtetasin Ronaldo Peti. Lidhur me ngjarjen vetë Peti ka pohuar...

Flet ‘milionerja’ e inceneratorëve: Pastroj te pallatet e deputetëve, nëse kam...

0
E moshuara Merita Hajdari ka reaguar sërish këtë të mërkurë në lidhje me inceneratorët e Tiranës, ku dhe rezulton milionere. Në një deklaratë për mediat,...

Dosja/ Flet vajza e Fatime Sulit e cila u mbyt nga...

0
Detaje të tjera kanë dalë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Fier ku një 63-vjeçare u mbyt nga fqinji i saj Fetah Marra,...

Flet zjarrfikësi që mbeti i dëmtuar në ngjarjen tragjike në Mallakastër:...

0
Një ngjarje e rëndë u shënua ditën e djeshme në Lofkënd të Mallakastrësku një i ri 28-vjeçar, Besnik Veliaj humbi jetën. Viktima ishte duke pastruar...

Pamje të rënda!/ U plagos nga bashkëmoshatari i tij, flet mjeku...

0
Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e djeshme në Cërrik, ku një 15-vjeçar goditi me thikë bashkëmoshatarin e tij. Mësohet se i plagosur ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS