Ballina Etiketimet Alketa

Etiketim: Alketa

U akuzua se ‘keqtrajton’ personazhet në skenë, flet për herë të...

0
Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të njohura të publikut ku së fundmi, është nën moderimin e show-t të kërcimit ‘Dance Albania’. Ajo...

Çfarë mendimi ka për Arbana Osmanin dhe Bora Zemanin? Alketa Vejsiu...

0
Moderatorja Alekta Vjesiu ka folur për raportet me ‘rivalet’ e saj, Arbana Osmani dhe Bora Zemani. Aleketa dhe Albana janë dy moderatorë të dashura...
DJ Gimi-O dhe Alketa sjellin këngën e re

DJ Gimi-O dhe Alketa sjellin këngën e re

0
Artistët shqiptarë, DJ Gimi-O dhe Alketa, kanë publikuar së fundmi projektin e ri muzikor."Mashallah" mban titullin kënga e re ritmike, që ndërthur bashkë tradicionalen...

‘Ka mama çun’, Alketa ndan momentet më të ëmbla pranë të...

0
Alketa shijoi pushimin në plazh pranë më të dashurve të saj. Alketa Vejsiu është një nga të rrallët emra të ekranit, e cila tenton që...

Në mes lulesh, Alketa Vejsiu shkëlqen me paraqitjen

0
Moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu, njihet për bukurinë dhe sharmin që e karakterizojnë. Me drejtimin e emisioneve të shumta, ajo ka marrë simpatinë e...

6 muaj pas Festivalit të Këngës/ Alketa Vejsiu: Koleget më lanë...

0
Duket se nuk ka qenë aspak dëshira apo ambicja e saj për të qenë protagonistja e Festivalit të Këngës, dhe lidhur me këtë fakt...

Alketa Vejsiu flet për Festivalin në RTSH: 30 personalitete nuk pranuan...

0
Prezantimi i Alketa Vejsiut në “Eurovision” shkaktoi bujë të madhe në Shqipëri, sepse ajo ishte hera e parë që një moderarore shqiptare prekte skenën...

Alketa Vejsiu mahnit me setin e ri fotografik

0
Alketa Vejsiu ka ndarë me publikun disa imazhe nga fotosesioni i fundit. Moderatorja e cila bëri krenar shqiptarët me paraqitjen e saj në festivalin e...

Besa Kokëdhima me fjalë të mëdha për Alketa Vejsiun

0
Besa e vlerësoi me fjalë të mëdha Alketën. Besa Kokëdhima ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet pranë Alketa Vejsiut. Në mbishkrimin që...

Alketa në Paris me vajzën e Vera Grabockës dhe ne u...

0
Alketa Vejsiu ka udhëtuar orët e fundit drejt Parisit për të surprizuar për ditëlindje mikeshën e saj Linda, vajza e regjisores Vera Grabocka e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24