DJ Gimi-O dhe Alketa sjellin këngën e re

0
9
Gjigandi

Artistët shqiptarë, DJ Gimi-O dhe Alketa, kanë publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Mashallah” mban titullin kënga e re ritmike, që ndërthur bashkë tradicionalen dhe modernen.

Dyshja, e njohur e estradës, kanë mahnitur me paraqitjen edhe me veshje kombëtare shqiptare.

Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Nome Ent. me producim të SBS Entertainment.

Për videoklipin është kujdesur produksioni n’PIK Creative me skena tejet të veçanta.

Foto: Screenshot/YouTube

Alketa dhe DJ Gimi-O shquhen për një sërë bashkëpunimesh të tjera të suksesshme si “Do ti kallim” me mbi 39 milionë klikime në YouTube.

Prurjen e fundit tashmë mund ta gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të DJ Gimi-O.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu