5 milionë euro pasuri/ Ja super vila luksoze e Gentian Sharrës në Elbasan

0
170
Gjigandi

Fotot e mëposhtme tregojnë super vilën luksoze të sekuestruar në Elbasan në pronësi të Gentian Sharrës.

Ditën e djeshme nga aksioni i pasurisë, policia ka arritur të sekuestrojë një pasuri prej 5 milionë eurosh. Kjo pasuri e jashtëligjshme është në pronësi të Gentian Sharrës dhe babait të tij, Mustafa Sharrës ku përfshihen vila, biznese dhe sipërfaqe të ndryshme toke në Elbasan.

Gentian Sharra është arrestuar në akuzën e grabitjeve me dhunë, ndërkohë që emri i tij doli në skenë pas dëshmisë së dhënë për SPAK nga Nuredin Dumani.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu