Prezantuesja Blerona Zeqiri flet për të fshehtat e VIP-ave dhe historinë e saj me Cozman

0
155
Gjigandi

Blerona Zeqiri ka qenë e ftuar në “Shiko Kush LUAN” këtë të shtunë, ku u përball me sfidën ‘Tango’. Teksa kërcente me një nga balerinët profesionist të spektaklit, Bleronës i është dashur të japë disa……

Lexo edhe:  'Dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë', Arbana Osmani i kthehet ndjekësit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu