21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prezantuesja

Etiketim: Prezantuesja

Martohen prezantuesja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata

Martohen prezantuesja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata

0
Prezantuesja e njohur shqiptare, Dojna Mema, ka kurorëzuar dashurin e saj ma martesë me këngëtarin Vlashent Sata.Çifti i thanë "Po" njëri-tjetrit, duke theksuar se...

Prezantuesja seksi provokon duke pozuar joshëse nga plazhi

0
Lei Kraja ka provokuar me bikini. Prezantuesja e sportit, Lei Kraja, edhe njëherë është shfaqur joshëse në Instagram. Derisa po i shijon pushimet në det, ajo...

Prezantuesja italiane dha një përgjigje kaq dinjitoze ndaj komentueses që i...

0
Personazhet publik kudo në botë janë ndër më të atakuarit kur vjen puna tek pamja e jashtme, stili i veshjes, detajet në look-un e...

Prezantuesja italiane jep përgjigje dinjitoze ndaj komentueses që i shkroi: ‘Sa...

0
Personazhet publike kudo në botë janë ndër më të atakuarit kur vjen puna tek pamja e jashtme, stili i veshjes, detajet në look-un e...

“Të të provoj”, prezantuesja shqiptare replika me ndjekësin e fiksuar pas...

0
I joshur nga bukuria e moderatores së Rubrikës Sportive në RTSH, Hygerta Sakos, një komentues e ka konsideruar atë si “superpjeshkë”. Ai është tërhequr nga...

Prezantuesja shqiptare provokon me veshjen

0
Është një nga moderatoret më të mira kosovare. Liberta Spahiu edhe njëherë ka mahnitur rrjetin me provokimin që e bëri në Instagram. Ajo shihet e veshur...

Fundjavë nën rrezet e diellit, prezantuesja seksi josh sërish fansat nga...

0
Prezantuesja bukuroshe e futbollit shqiptar Leila Kraja ka treguar dhe njëherë linjat e saj joshëse. Teksa vendi ka hyrë në fundjavën e izolimit, Leila ka...

Prezantuesja Blerona Zeqiri flet për të fshehtat e VIP-ave dhe historinë...

0
Blerona Zeqiri ka qenë e ftuar në “Shiko Kush LUAN” këtë të shtunë, ku u përball me sfidën ‘Tango’. Teksa kërcente me një nga...

Prezantuesja e njohur shfrenohet pa limite, tregon më shumë se ç’duhet

0
Prezantuesja e njohur nga “Geordie Shore”, kurrë nuk dështon të bëhet krefjalë mediave rozë, dhe kjo për shkak të veprimeve të saj sensuale dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS