Fifi dhe Ermal Fejzullahu familjarë, zbulohet e vërteta

0
124
Gjigandi

Sonte në emisionin “Shiko kush Luan” është i ftuar Ermal Fejzullahu.

Në një lojë të përbashkët me Fifin pranuan se janë kushërinj të largët.

Ishte Fifi ajo e cila fillimisht pohoi që me Ermalin kanë lidhje familjare.

Lexo edhe:  Ç’lidhje ka unaza me martesën?

I pyetur nga Luana se nëse kjo gjë është e vërtetë, Ermali tha “po jemi kushërinj të largët”.

Fifi po ashtu pohoi se edhe me Mozzikun janë kushërinj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu