fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Verteta

Etiketim: verteta

Zbulohet e vërteta e Interit me Messin: “Në vitin 2008 e...

0
Zemra i rrah për Barcelonën, andaj nuk do ta shohim Lionel Messin të largohet asnjëherë nga Camp Nou – vetëm kur të vijë dita...

3 të vërteta rreth shenjave të lindjes cezariane

0
Më poshtë ju tregojmë 3 të vërteta që vetëm nënat që kanë pasur një lindje të tilla i dinë: 1. Ju do të përballoni me...

Cila është e vërteta rreth teorive se “5G qëndron pas coronavirusit”?

0
Barrie Trower, një teoricien të konspiracionit i cili thotë se 5G është fajtor për përhapjen e shpejtë të COVID-19. Ai beson se degradon sistemin imunitar...

“Udhëheqësit duhet të japin përgjigje të vërteta”/ Yuri Kim: Liria e...

0
Përmes një postimi të pak minutave më parë në Twitter, ambasadorja Yuri Kim theksoi rëndësinë e lirisë së medias. “Liria e mediave është thelbësore për...

Nevina Shtylla trego unazën në mes të emisionit! Ja e vërteta

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Rubrika “Trotuar” në...

10 fakte për trupin e njeriut që s’ngjajnë të vërteta, por...

0
Është e mundur, por e rrallë, të rriten dhëmbë në vezore. Ky lloj tumori quhet teratoma dhe “në brendi të mureve të tij gjenden...

E vërteta rreth shenjës në fytyrën e Joaquin Phoenix

0
Hollywoodi është gjithmonë i hapur kur është fjala për yjet e talentuar, ndërsa Joaquin Phoenix është një prej aktorëve që me vite të tëra...

10 fakte për trupin e njeriut që s’ngjajnë të vërteta, por...

0
1. Është e mundur, por e rrallë, të rriten dhëmbë në vezore. Ky lloj tumori quhet teratoma dhe “në brendi të mureve të tij...

“E vërteta e punësimit të Bieta Sulos në Ujësjellsin e Tiranës”

0
Një nga lajmet që përflaku rrjetin sot, ishte se moderatorja Bieta Sulo, drejtuesja e emisionit “Ftesë Në Pesë”, është një kohësisht edhe e punësuar...

3 këshilla shëndetësore të çuditshme, por të vërteta

0
Shumë metoda për të përmirësuar shëndetin tuaj janë mjaft të thjeshta: të humbni peshë, hani më shumë për të rritur energjinë tuaj, bëni më...