‘Nuse’ e frikshme dhe seksi, Melinda tregon të pasmet në foton nga shtrati

0
76
blank
Gjigandi

Melinda ka provokuar me kostumin që e veshi për “Halloween”.

Melinda Ademi zgjodhi të vishet në mënyrë interesante me rastin e festës së “Halloween”.

Ajo veshi një kostum shumë provokues, në të cilin kishte vënë në plan të parë të pasmet dhe gjoksin.

Në kokë, ajo vendosi vello, ndërsa në këtë mënyrë performoi para fansave të saj.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, ku u shfaq tejet provokuese, teksa pozoi nga shtrati me të pasmet e kthyera nga kamera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

so how was your halloween?

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on Nov 1, 2019 at 10:55am PDT

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu