Blleki, Mc Kresha dhe Luar publikojnë këngën “Thug Life”

0
13
Gjigandi

Mc Kresha, Blleki dhe Luar kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Blleki, Mc Kresha dhe Luar kanë publikuar këngën me titull “Thug Life”, të shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga është me tekst të tre artistëve, ndërsa për muzikën u kujdes Kushtrim Berisha (K-Master), mix/masterin e bëri Pressplay, kurse videoklipi u punua nga Berat Hasani (Pinkmoon).

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Blleki, Mc Kresah dhe Luar.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu