fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Publikojnë

Etiketim: publikojnë

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

0
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e...

Rina Balaj dhe Sin Boy publikojnë duetin ‘GG’

0
Vetëm pak minuta më parë çifti lansuan projektin e ri. Fansat e Rinës dhe Sin Boy tani mund ta dëgjojnë këngën e re në platformën...

Faton Isufi dhe Dani publikojnë këngën për heroin Agim Ramadani

0
Po të ishte gjallë Agim Ramadani sot do festonte ditëlindjen, dhe për këtë ditë Dani në bashkëpunim me Fatonin i kanë punuar një këngë. Agim...

NEC dhe Dj Escoman publikojnë këngën “Kush ka faj”

0
Reperi i njohur me nofkën NEC, është mjaft i talentuar në hip-hop. Së fundmi ai ka sjellë këngën e re në bashkëpunim me Dj Escoman...

MC Kresha dhe Lyrical Son publikojnë “28 Augusto”

0
 Augusto” është titulli i këngës së re që është lansuar në YouTube nga PINT. MC Kresha dhe Lyrical Son kanë ardhur me realizimin e radhës...

Taylor dhe Shawn publikojnë remiksin e këngës së tyre

0
Taylor Swift dhe Shawn Mendes e kanë publikuar remiksin befasues të këngës së saj “Lover”. https://www.youtube.com/watch?v=b5Zay_Hd_7Q “Më në fund ndodhi: E BËMË BASHKËPUNIMIN. E falënderoj @shawnmendes...

Dafina dhe Tafili publikojnë të ripërpunuar këngën “Mos u largo”

0
Çifti i njohur e kanë publikuar këngën e tyre të përbashkët. Sot me rastin e ditëlindjes së Tafil Kurtishit, bashkëshortja e tij Dafina Dauti i...

Blero dhe Leonora publikojnë bashkëpunimin “Ke gabu”

0
Blero Muharremi dhe Leonora Jakupi e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor. Dy këngëtarët e njohur shqiptar, Blero Muharremi dhe Leonora Jakupi janë bërë bashkë...

Gold Ag dhe Fisnikët nesër publikojnë bashkëpunim

0
Gold Ag po vjen me një tjetër bashkëpunim interesant. Pasi që kishte paralajmëruar një bashkëpunim të tillë edhe më herët, tani Gold Ag njoftoi se...

Në njëmujorin e lindjes së vajzës, Leonita dhe Xhaka publikojnë fotografi...

0
Një muaj më parë, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër të një vajze, emri të cilës është Ayana. Çifti i popullarizuar...