Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë këngën e re “Je t’aime”

0
30
Gjigandi

Ka disa ditë që Getoar Selimi dhe Majk kanë paralajmëruar projektin e ri.

Tani ai projekt është publikuar në kanalin zyrtar të BABASTARS në Youtube.

“Je t’aime” mban titullin kënga më e re nga dyshja.

Teksti është punuar nga vet artistët, ndërsa muzika nga Geti dhe Alandy dhe me kli nga Entermedia.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu