32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Majk

Etiketim: Majk

Bardhi dhe Majk paralajmërojnë këngën e re me protagoniste në klip Kejvina Kthellën

Bardhi dhe Majk paralajmërojnë këngën e re me protagoniste në klip...

0
Vera po afron dhe bashkë me kohën e nxehtë po vijnë edhe një sërë projektesh të reja.Pas disa këngëve e bashkëpunimeve që janë lansuar...
Majk uron të birin për ditëlindjen e pestë: Të paça gjithmonë

Majk uron të birin për ditëlindjen e pestë: Të paça gjithmonë

0
Ditën e sotme (e enjte) feston ditëlindjen djali i reperit të njohur, Majk, Roani.Ky i fundit kremton ditëlindjen e pestë, ndërsa nuk ka munguar...
Majk dhe Gjiko sjellin këngën e re “Kce Kce”

Majk dhe Gjiko sjellin këngën e re “Kce Kce”

0
Ashtu siç është paralajmëruar ditë më parë, Majk dhe Gjiko, kanë prezantuar sot (e mërkurë) projektin e ri muzikor.Fjala është për këngën e re...
Gjiko dhe Majk më 18 maj publikojnë bashkëpunimin, sjellin një pjesë të shkurtër të klipit

Gjiko dhe Majk më 18 maj publikojnë bashkëpunimin, sjellin një pjesë...

0
Dy rap-artistët e suksesshëm, Gjiko dhe Majk po vijnë me një bashkëpunimin muzikor.Dyshja e famshme kanë bashkuar forcat për të sjell këngën me titullin...
Gjiko dhe Majk improvizojnë “aksham pazarin”, thumbojnë estradën për blerjen e klikimeve dhe ndje…

Gjiko dhe Majk improvizojnë “aksham pazarin”, thumbojnë estradën për blerjen e...

0
Dy reperët e njohur dhe shumë të suksesshëm, Gjiko dhe Majk kanë bashkuar forcat për të sjell një projekt të ri muzikor.Dyshja që njihen...
Gjiko dhe Majk paralajmërojnë këngën e re

Gjiko dhe Majk paralajmërojnë këngën e re

0
Dy nga artistët më të pëlqyer në estradën shqiptare, Gjiko dhe Majk, duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.Lajmin e...
Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë një pjesë të shkurtër të klipit nga bashkëpunimi i ri “Ani Nasht”

Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë një pjesë të shkurtër të klipit...

0
Dyshja e njohur e reperëve, Ghetto Geasy dhe Majk po vijnë me një bashkëpunim të radhës.Prej ditësh ata kanë paralajmëruar një këngë të re,...
Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë “Ani nasht”

Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë “Ani nasht”

0
Dy reperët e njohur shqiptar, Getoar Selimi dhe Majk, kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor."Ani nasht" mban titullin kënga e tyre...
Ghetto Geasy dhe Majk të premten sjellin këngën e re

Ghetto Geasy dhe Majk të premten sjellin këngën e re

0
Ka kohë që Ghetto Geasy dhe Majk kanë bërë paralajmërimin e një projekti të ri muzikor.Ndonëse nuk zbuluan më shumë detaje, ata sollën vetëm...
Pas deklaratave të Skivit rreth BabaStars, Majk vjen me reagim: Nuk ka më keq se të mendosh që je…

Pas deklaratave të Skivit rreth BabaStars, Majk vjen me reagim: Nuk...

0
Reperi i njohur shqiptar, Visar Shala - Skivi, në një intervistë të fundit foli për raportet brenda label-it BabaStars.Ai në emisionin "Barber Shok" përball...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS