Majk uron të birin për ditëlindjen e pestë: Të paça gjithmonë

0
11
Gjigandi

Ditën e sotme (e enjte) feston ditëlindjen djali i reperit të njohur, Majk, Roani.

Ky i fundit kremton ditëlindjen e pestë, ndërsa nuk ka munguar një dedikim special nga i ati.

Artisti shqiptar ka shpërndarë disa momente të lumtura të tyre në Instagram dhe po ashtu ka përzgjedhur fjalët e duhura për të birin.

Foto: Instagram

“Urime ditëlindjen e pestë zemra e babit. Të paça gjithmonë”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Kastriot Rexha (emri i vërtetë) ndan Roanin me ish-partneren e tij, Majlinda Zeka.

Majku në anën tjetër po vazhdon punën për projekte të reja muzikore dhe të fundit e solli ditën e djeshme (e mërkurë).

Fjala është për bashkëpunimin me reperin Gjiko të quajtur “Kce Kce” që deri më tani ka kaluar shifrën e 500 mijë klikimeve në YouTube.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu