27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pest

Etiketim: pest

Majk uron të birin për ditëlindjen e pestë: Të paça gjithmonë

Majk uron të birin për ditëlindjen e pestë: Të paça gjithmonë

0
Ditën e sotme (e enjte) feston ditëlindjen djali i reperit të njohur, Majk, Roani.Ky i fundit kremton ditëlindjen e pestë, ndërsa nuk ka munguar...
“Sekret” e Ronela Hajatit renditet në pozitën e pestë si kënga më e dëgjuar e “Eurovision 2022” g…

“Sekret” e Ronela Hajatit renditet në pozitën e pestë si kënga...

0
Në "Eurovisioni" e këtij viti Shqipëria do të përfaqësohet nga këngëtarja, Ronela Hajati me këngën "Sekret".Kënga përfaqësuese e Shqipërisë po pritet mirë, ndërsa së...

Protestat në Shqipëri kundër rritjes së çmimeve, në ditën e pestë...

0
Në Tiranë u mbajt sot për të pestën ditë protesta e qytetarëve kundër rritjes së çmimeve të karburanteve dhe ushqimeve.Folësit kryesorë pohuan se masat...

Protestat në Shqipëri kundër rritjes së çmimeve, në ditën e pestë....

0
Në Tiranë u mbajt sot për të pestën ditë protesta e qytetarëve kundër rritjes së çmimeve të karburanteve dhe ushqimeve.Folësit kryesorë pohuan se masat...

Dita e pestë e protestave, tubimi i sotëm është thirrur në...

0
Qytetarët dhe shoqëria civile kanë paralajmëruar vazhdimin e protestave kundër rritjes së çmimeve në vend.Sipas njoftimit të shpërndarë në rrjetet sociale pro edhe deklaratave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS