32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Pa

Etiketim: pa

Jo më gjoba për shtëpi pa leje! Kushtetuesja rrëzon nenin e...

0
Gjykata kushtetuese hodhi poshtë ashpërsimin e ligjit për ndërtimet të miratuar mbas tërmetit të 2019 ku parashikohej gjobë ndaj qytetarëve që ndërtojnë shtëpi pa...

Garë e re armatimi në fushën e mjeteve ajrore pa pilot

0
Përdorimi në shkallë të gjerë i dronëve në luftën në Ukrainë po nxit një garë të re armatimesh mes prodhuesve të sistemeve ajrore pa...

‘Vajza është gjallë, dy burra e mbajnë pa dëshirën e saj’,...

0
Detaje të reja dalin në sipërfaqe në lidhje me zhdukjet e 19-vjeçares me origjinë shqiptare, Artemis Vasilis në Greqi.Ka një letër tronditëse të publikuar...

Musaka pa mish: Drekë nga misri e cila të gjithë i...

0
Musakaja me misër është një pjatë plot ushqyes dhe kalorike, të cilën familjarët tuaj do ta duanPërbërësit:- gjysmë filxhani qumësht,- gjysmë filxhani ajkë neutrale,-...

Përdorimi pa limit i TikTok nga të rinjtë dhe fëmijët, kompania...

0
TikTok njoftoi në një deklaratë zyrtare se do të prezantojë një opsion të ri në javët e ardhshme për përdoruesit duke vendosur limite kohore të...
Momenti kur Kim Kardashian pa skandalin e radhës të Tristan Thompson se kishte një fëmijë me traj…

Momenti kur Kim Kardashian pa skandalin e radhës të Tristan Thompson...

0
Motrat e Khloe Kardashian kanë thënë disa fjalë për Tristan Thompson pas skandalit për një fëmijë me Maralee Nichols.Basketbollisti e pranoi se ishte baba...

Këto janë vendet që do të mbesin pa rrymë deri në...

0
KEDS ka njoftuar se do të ketë punime në rrjet nesër dhe kështu do të ketë edhe reduktime.Prishtinë1.Nga NS 35/10 kV Parku i Biznesit...

Donnarumma, me një dorë e gjysmë ndaj Hungarisë: Për këtë fanellë...

0
Italia vijon "restart"-in. Kombëtarja e Roberto Mancinit rikthehet te fitorja dhe konfirmon gjërat e mira që ishin parë kundër Gjermanisë. Një fitore e rëndësishme...
Sherri i bujshëm me Cllevion, Noizy: Shpesh herë anashkaloj njerëz pa tru dhe moral, por jo ta te…

Sherri i bujshëm me Cllevion, Noizy: Shpesh herë anashkaloj njerëz pa...

0
Noizy është përfshirë së fundmi në një përleshje fizike me Kleviol Ahmetin, i njohur si Cllevio.Sherri i tyre ka bërë bujë të madhe, gjersa...

Po sikur tamponi të ngecë? Si ta nxjerr jashtë pa dhimbje?

0
Ne besojmë se për shumicën, kur bëhet fjalë për përdorimin e tamponit, shqetësimi i parë është - po sikur tamponi të ngecë brenda vagjinës?Tingëllon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS