24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Birin

Etiketim: birin

Çmenduri në Tiranë, babai dhunon të birin dhe i vë flakën...

0
Një 50-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ka dhunuar djalin e tij dhe më pas i ka vënë flakën banesës së tyre. Shtetasi me iniciale...

Atentati në Shkodër, historia e familjes Bajri, viktimës në 2001-shin i...

0
21 vite më parë, Naim Bajrit, viktimës së atentatit të sotëm në Shkodër i kanë vrarë të birin.Më 21 tetor të vitit 2001, Ilmir...
Majk uron të birin për ditëlindjen e pestë: Të paça gjithmonë

Majk uron të birin për ditëlindjen e pestë: Të paça gjithmonë

0
Ditën e sotme (e enjte) feston ditëlindjen djali i reperit të njohur, Majk, Roani.Ky i fundit kremton ditëlindjen e pestë, ndërsa nuk ka munguar...

Liqeni kthen trupin, aktorja e njohur vdiq për të shpëtuar të...

0
Trupi i gjetur në liqenin Piru të Kalifornisë nga ekipet e kërkim-shpëtimit, është pikërisht ai i Naya Riveras, aktores së famshme amerikane që u...

Historia që tronditi “Hollywood”, aktori i njohur tentoi të ringjallë të...

0
Ngjarja horror në Tiranë ku nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi, humbën jetën nga agjërimi duke besuar tek ringjallja tronditi opinionin publik shqiptar. ...

Historia që tronditi “Hollywood”, aktori i njohur tentoi të ringjallë të...

0
Ngjarja horror në Tiranë ku nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi, humbën jetën nga agjërimi duke besuar tek ringjallja tronditi opinionin publik shqiptar. Ndërsa...

E mbështolli me çarçaf dhe e groposi në pyll/ Gruaja vret...

0
Një grua në Brazil ka mbytur me një jastëk djalin e saj 11-vjeçar, pasi i kishte ardhur në “majë të hundës” përdorimi i telefonit...

Almeda e lumtur me të birin në krah

0
Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi njihet si imazh i bukurisë që e kishte përfaqësuar Shqipërinë edhe në garat për ‘Miss’. Ajo tash e një kohë është...

Elgiti një baba shembullor, publikon foton e parë me të birin

0
Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër për herë të parë, pak ditë më parë. Më 4 qershor, ata mirëpritën djalin e tyre...

E dhimbshme, shpëtoi të birin nga mbytja, vdes vet

0
Një baba do të bënte çmos për të birin e tij sidomos nëse ky i fundit do të rrezikonte jetën… Kështu ka ndodhur sipas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS