Çmenduri në Tiranë, babai dhunon të birin dhe i vë flakën banesës

0
35
Gjigandi

Një 50-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ka dhunuar djalin e tij dhe më pas i ka vënë flakën banesës së tyre.

Shtetasi me iniciale I.K që akuzohet për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Shkatërrimi i pronës me zjarr”.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 arrestuan në flagrancë shtetasin I. K., 50 vjeç, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Shkatërrimi i pronës me zjarr”. Shtetasi I. K. ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij dhe më pas i ka vënë zjarrin banesës së tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu