18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babai

Etiketim: babai

Babai transgjinor i motrave Kylie e Kendall, Caitlyn Jenner: Jeta me Kanye West ishte e vështirë …

Babai transgjinor i motrave Kylie e Kendall, Caitlyn Jenner: Jeta me...

0
Caitlyn Jenner ka folur haptazi për atë se përse nuk kishte vetëm ditë të bukura në martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West."Ai ishte...
Babai i Meghan Markle, Thomas shtrohet në spital për shkak të një goditje në tru

Babai i Meghan Markle, Thomas shtrohet në spital për shkak të...

0
Babai i Meghan Markle, Thomas Markle, thuhet se është shtruar në spital të hënën mbrëma pasi besonte se kishte pësuar një goditje në tru.77...

Babai i Leo Messit ndez ëndrrat e tifozëve të Barcelonës: A...

0
Jorge Messi, babai i Leos, zbarkoi dje në Barcelonë dhe iu përgjigj shkurt pyetjeve të disa gazetarëve që e prisnin në terminalin privat të...
Dua Lipa dhe babai i saj marrin fanellën e personalizuar të Liverpoolit nga legjenda Jamie Carragher

Dua Lipa dhe babai i saj marrin fanellën e personalizuar të...

0
Ajo aktualisht është në mes të turneut të saj të shumëpritur "Future Nostalgia".Dhe Dua Lipa mori kohë pas koncertit shumë të suksesshëm në Liverpool...

Plagosja në Pogradec/ Babai i të riut që u bë shënjestër...

0
Joan Muçllari, i riu i plagosur ditën e sotme në Volorekë, ishte bërë shënjestër e plumbave rreth dy vite më parë në hotelin e tij në të...

Krimi që tronditi Shqipërinë, flet babai i Merushes: Vajzën nuk ma...

0
Një ngjarje e rëndë tronditi opinionin publik shqiptar, pasi vjehrri vrau nusen e djalit dhe më pas veten, pasi nuk ishte dakord për martesën...
Babai i David Beckham dhe bashkëshortja e tij presin taksin për tu larguar nga dasma e nipit – te…

Babai i David Beckham dhe bashkëshortja e tij presin taksin për...

0
Dasma e Brooklyn Beckham me Nicola Peltz ishte një shpërthim i pasurisë, me të ftuar të famshëm dhe vëmendje të madhe mediatike.Dhe ndërsa shumica...

Aqif Rakipi në listën e zezë të SHBA/ Reagon i biri...

0
Deputeti i PS-së Orlando Rakipi, djali i ish-deputetit Aqif Rakipi ka reaguar për vendimin e SHBA-ve që sanksionon babain e tij.Para mediave ai hodhi...

Iu gjetën 10 sera me kanabis, arrestohet babai 68-vjeçar dhe shpallet...

0
Prodhuesit e drogës në vend kanë ndryshuar taktikë, nga "shtëpitë e barit" që janë përhapur në masë, ato u janë rikthyer në serrave për...

Lihet në burg babai që abuzoi me vajzën e mitur në...

0
61-vjeçari Jani Kallanxhi që u ndalua të premten e shkuar nga Policia e Korçës, me akuzën e ngacmimit seksual të vajzës së tij të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS