30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baneses

Etiketim: baneses

Patos: Keqtrajtoi dhe rrëzoi ish-bashkëshorten nga kati i dytë i banesës,...

0
Një 47-vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga policia e Patosit ditën e djeshme (25 korrik). Shtetasi S.Rr hyri në shtëpinë e bashkëshortes së...

Tritol banesës së 47-vjeçarit në Laprakë, arrestohet autori

0
Zbardhet në kohë rekord ngjarja e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën “Tahir Sinani”, ku shpërtheu një sasi lënde...

Tritol banesës në Tiranë, policia fillon hetimet

0
Nje sasi tritoli ka shperthyer ne nje banese ne Laprake nderkohe qe policia ka nisur hetimet per ngjarjen. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 21.07.2020, rreth...

Dyshohet se i vuri eksploziv banesës së të miturës. Arrestohet 23-vjeçari...

0
Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se në pranga ka rënë A. B., 23 vjeç, banues në Krujë, duke e çuar kështu në...

66 vjeçari gjendet i pajetë brenda banesës

0
Një 66 vjeçar nga Shkupi është gjetur i pajetë brenda në banesën e tij. Sipas policise, viktima  me iniciale B.J  është gjetur në banesën e tij në rrugën...

Shpërthim me lëndë plasëse pranë banesës së 22-vjeçarit, detajet e para

0
Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur jashtë rrethimit të një banese në Krujë, në orët e para të mëngjesit. Si pasojë e shpërthimit policia...

Shpërthim tritoli në Fushë Krujë, policia: Ndodhi jashtë rrethimit të banesës...

0
Një shpërthim me tritol ka ndodhur pas mesnatës së kaluar në Fushë Krujë. Policia raporton se lënda plasëse është vënë jashtë rrethimit të banesës...

Pas përdhunimit, tritol banesës, e mitura në Krujë tregon abuzimin. Familja...

0
Një 17 vjeçare në Fushë Krujë, është ngacmuar dhe shfrytëzuar seksualisht për muaj me radhë nga disa persona, për shkak edhe të varësisë që...

Çfarë panë brenda banesës? Tragjedia në Kombinat, shefi i zjarrfikëses: Mund...

0
Shefi i zja rrfikëses së Tiranës tregoi momentin kur ata ndërhynë në shtëpinë e familjes Josifi në Tiranë ku në 2 korrik, u gjet...

Pamjet brenda banesës Josifi, vendi vajza u dergj e vdekur prej...

0
Janë publikuar pamjet brenda banesës së familjes Josifi në Kombinat të Tiranës, atje ku nënë e bijë u vetflijuan, ndërsa vajza tjetër i shpëtoi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS