Noizy dhe Mato Lale publikojnë duetin “Adrenalinë”

0
15
Gjigandi

Noizy solli bashkëpunimin e ri.

Reperi i njohur shqiptar Noizy ka bashkuar forcat me Mato Lalen për projektin e ri muzikor.

Kënga e re e dyshes titullohet “Adrenalinë”, ndërsa për mix/masterin e saj u kujdes Marenglen Boja.

Këtij projekti, Noizy dhe Mato Lale ia shoqëruan edhe videoklipin, i cili është punuar nga Endi Hoxha dhe Fatlum Nerguti.

Më poshtv mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Noizy dhe Mato Lale me titull “Adrenalinë”.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu