Ballina Etiketimet Adrenalinë

Etiketim: Adrenalinë

Noizy dhe Mato Lale publikojnë duetin “Adrenalinë”

0
Noizy solli bashkëpunimin e ri. Reperi i njohur shqiptar Noizy ka bashkuar forcat me Mato Lalen për projektin e ri muzikor. Kënga e re e dyshes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24