Mozzik flet për herë të parë rreth Loredanës pas ndarjes

0
49
Gjigandi

Reperi Mozzik ka folur indirekt për herë të parë në lidhje me Loredanën pas ndarjes.

I ftuar në ‘Shiko kush luan’, Mozzik u pyet në lidhje me numrin e lidhjeve serioze që i ka pasur dhe nuk përtoi të përgjigjet.

Megjithatë, ai nuk përmendi emrin e saj.

‘Numri i të dashurave serioze që kamë pasur, e dinë edhe njerëzit ka qenë një, përndryshe nana e vajzës tem’ – duke aluduar në këtë formë në Lorin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu