A e dini se birrën mund ta përdorni për kujdes ndaj flokëve?

0
56
Gjigandi

Birra është një nga pijet më të preferuara. Dhe, për fat të mirë për miliona përdorues të saj, birra mund të përdoret edhe për qëllime tjera. Birra ushqen flokët tuaja dhe promovon rritjen e flokëve.

Birra është……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu