“Më bën të lumtur…”, Rita rikthen videon provokuese dhe flet për veprimin

0
15
Gjigandi

Rita Ora ka rikthyer videon ku shihet duke lëpirë balonin.

Rita Ora më shumë se kurrë, gjatë periudhës së vetizolimit ka qenë shumë aktive në rrjete sociale.

Gjatë ditës së sotme, ajo ndau me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet në studio me një balon në duar, të cilin po e lëpinte.

 

Videoja provokuese e këngëtares u fshi brenda pak minutash, por ajo vendosi që ta rikthejë sërish dhe flet për të.

“Të kesh balona në studio më bën të lumtur gjatë mbylljes çfarë ju bën juve të lumtur njerëz?”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, këngëtarja kohën e fundit ka nisur punën për albumin e tretë me radhë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu