Kjo është ish gruaja e parë e Veton Surroit të cilën e la për Blerta Sylën!

0
110
Gjigandi

Veton Surroi është publicist, i cili ka nën pronësi dhe disa biznese të tij private.

Lajmi për martesën e tij me aktorën bukuroshe dhe të re Blerta Sylën shokoi të gjithë opinionin e gjerë shqiptarë, kur dihej diferenca në moshë që kishin.

Por, para se Vetoni të lidhej me Blerta Sylën, ishte i martuar me Afërdita Devajën me të cilën kishte dhe dy vajza.

Vajzat e Vetonit dhe të Afërditës tashmë janë të rritura dhe të shkolluara.

Por, të gjithë dëshironi ta dini se cila ishte gruaja e parë e Vetonit, të cilës ia zuri vendin bukuroshja dhe aktorja e ish miss Kosova Blerta Syla.

E ne sot ua sollëm Afërditën që ta shihni, kjo zonjë dikur ndante shtratin bashkë me Vetonin dhe kishin një familje bashkë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu