34.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Gruaja

Etiketim: gruaja

Gruaja e parë me ngjyrë në Gjykaten e Lartë në Amerikë

0
Është zgjedhur gruaja e parë  me ngjyrë në Gjykatën Amerikane. Lajmi u konfirmua nga presidenti  I SHBA-së, përmes një postimi në rrjetet sociale. ”Kam marrë...

“O të q* r*bt”/ Ndodh dhe kjo në Sarandë! Gruaja xheloze...

0
Një situatë aspak e zakonshme dashurie është historia e një çifti në Sarandë. Brendoni kërkon ndihmë të vazhdueshme pasi dhunohet nga ish-bashkëjetuesja, Ledjona Xheladinaj. Ai...

U vra dhe më pas u hodh në përrua, identifikohet kush...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e shkuar në vendin fqinj. Trupoi i një gruaje gjysmë të zhveshur  është gjetur mbrëmjen e djeshme...

Rrëfehet gruaja e presidentit Zelensky: Djali më pyet për të atin,...

0
Zonja e parë e Ukrainës Olena Zelenska ka dhënë një intervistë ekskluzive për ABC News. Bëjmë me dije se që nga fillimi i pushtimit rus, zonja...

Burri ndahet nga gruaja për refugjaten 22-vjeçare nga Ukraina që erdhi...

0
Një baba i dy fëmijëve nga Britania e Madhe, ka braktisur partneren e tij pasi ra në dashuri me një refugjate ukrainase 22-vjeçare, e...

Banda me hajdutë/ Gruaja e futbollistit tregon dramën që përjetoi para...

0
Finalja e Champions League la kujtime te këqija te tifozët e Liverpool për shkak të asaj që ndodhi para finales.Kaos, rrëmujë, banda hajdutësh, pasiguri....

Horror në Serbi/ Gruaja vret burrin, e copëton me sharrë dhe...

0
Zbardhen detaje të reja të tmerrshme për krimin e rëndë të ndodhur 15 ditë më parë në qytetin serb të Zrenjaninit, kur një 46-vjeçare...

Operacioni i mbajtur sekret, si u riatdhesuan 13 shqiptarët nga kampi...

0
Janë zbardhur detaje të reja mbi riatdhesimin e 13 shqiptarëve nga kampi i ISIS. Mësohet se operacioni për riatdhesimin e shqiptarëve ka filluar para disa...
Mark Zuckerberg dhe gruaja e tij festojnë dhjetë vjetorin e martesës – improvizojnë një fotografi…

Mark Zuckerberg dhe gruaja e tij festojnë dhjetë vjetorin e martesës...

0
Themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg, festoi një dekadë të martesës së tij me Priscilla Chan, ndërkohë që rikrijuan një skenë të ngjashme nga dasma...
Nëna e Elon Musk – gruaja më e vjetër që pozon me rroba banje për “Sports Illustrated”

Nëna e Elon Musk – gruaja më e vjetër që pozon...

0
Maye Musk, nëna e Elon Musk, është një nga modelet e paraqitura së fundmi në kopertinën e revistës "Sports Illustrated Swimsuit".E lindur në Afrikën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS