E rëndë/ Mbytet duke u larë në det gruaja në Durrës

0
Gjigandi

Një 60-vjerçare është mbytur këtë paradite në Durrës.

Dyshohet se shtetësia me iniciale Sh.S., është mbytur duke u larë në det.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 11:30, në lagjen nr.13 Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, shtetasja Sh. S., 60 vjeçe, banuese në Tiranë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu