32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ish

Etiketim: ish

Ish-kolegët rrëzojnë kërkesën e Enkelejda Hoxhës, GJKKO vendos të mos lirohet...

0
Gjykata e Posaçme, GJKKO rrëzoi kërkesën e avokatëve të Enkelejda Hoxhës për shuarjen e masës dhe lirimin nga burgu të ish gjyqtares së dënuar...

Prokuroria e Posaçme kërkon konfiskimin e apartamentit të ish-kreut të Gjykatës...

0
Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri (SPAK) ka kërkuar konfiskimin e një apartamenti të ish-kreut të Gjykatës Kushtetuese, Bashkim...
Shkoi në vendin ku po mbahej ceremonia, ish-bashkëshorti Jason Alexander u përpoq të ndalonte das…

Shkoi në vendin ku po mbahej ceremonia, ish-bashkëshorti Jason Alexander u...

0
Ish-bashkëshorti i Britney Spears, Jason Alexander, me sa duket u përpoq të ndalonte martesën e saj të tretë me Sam Asghari.Zyrtarët konfirmuan për Fox...

“Unë strehoja në shtëpi dy komunistë aktivë.”- Zbulohet dokumenti! Si u...

0
Të zhdukur: Maliq Bushati, Patër Anton Harapi, Lef Nosi - të akuzuar si tri kokat e tradhtisë. Patër Anton Harapi, Lef Nosi Deklarata e...

‘Heroi’ i finales së Tiranës, pushime si baba. Në plazh me...

0
Sezoni është lënë prapa krahësh, lojtarët e Romës janë larguar nga "Trigoria" dhe po shijojnë pushimet e tyre të merituara, para se të kthehen...
Johnny Depp i bashkohet TikTokut pas fitores ndaj ish-bashkëshortes, Amber Heard

Johnny Depp i bashkohet TikTokut pas fitores ndaj ish-bashkëshortes, Amber Heard

0
Johnny Depp ka hapur një llogari në TikTok pas fitores së tij të fundit ligjore ndaj ish-bashkëshortes, Amber Heard.Aktori, 58 vjeç, kishte mbledhur më...

Përkeqësohet situata në Sazan, zjarri afrohet pranë godinave të ish-bazës ushtarake

0
Është përkeqësuar situata nga zjarret në ishullin e Sazanit në Vlorë. Flakët e zjarrit po i afrohen godinave bazës detare.Zjarret e rëna prej dy...

Ish-Presidenti Alfred Moisiu takim me kreun e ri të shtetit, Bajram...

0
Presidenti i ri i vendit votuar me 78 vota nga Kuvendi i Shqipërisë, Bajram Begaj ka zhvilluar një takim jozyrtar me ish-presidentin Alfred Moisiu.I...

Një ditë pas zgjedhjes, Bajram Begaj takohet me ish-Presidentin Moisiu

0
Presidenti i sapo zgjedhur Bajram Begaj një dite pasi mazhoranca miratoi ne Kuvend kandidaturën e tij, ka zhvilluar një takim jo zyrtar me ish-Presidentin...

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli nderohet nga Shqipëria me “Çelesin e...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot ish-presidentin shqiptar, njeheresh kryetarin e AKR-se Behgjet Pacollin. Në ker ceremoni festive mori pjese edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS