Këta janë personazhet e njohur shqiptarë që, sipas Dorina Memës, kanë nevojë të merren me trupin

0
93
Gjigandi

Loja “Ndaje ose haje” është një ndër më të vështirat në “Shiko kush luan”. Të zgjedhësh të hash ato ushqime të tmerrshme nuk është diçka që çdokush mund ta bëjë prandaj shumica zgjedhin t’i përgjigjen pyetjes. Këtë gjë bëri edhe Dorina Mema, edhe pse pyetja ishte paksa e sikletshme duke qenë se i duhej të përgjigjej me emra konkretë.

Duke marrë parasysh fiksimin e saj për fitnesin, asaj i është kërkuar të përmendë emrat e tre personazheve të famshëm shqiptarë që duhet të merren më shumë me trupin. Cilët janë ata sipas Dorinës?

Aurela Gaçe, Ermal Fejzullahu dhe Noizy.

E papritur? Edhe për ne.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu