22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Trupin

Etiketim: trupin

“Shisja edhe trupin të siguroja një dozë”/ E reja nga Tirana...

0
“Gabimet harrohen atëherë kur gjendet forcë për ti pranuar dhe për t’u ringritur”. Ky është mesazhi që vjen nga një e re nga Tirana...

E rëndë në Divjakë/ Shkoi për të djegur barërat në arrë,...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë, pasi një 68-vjeçar ka ndëruar jetë. Mësohet se shtetasi me iniciale M. N., duke djegur barërat në...

Detaje/ Nuk e pranoi ndarjen, 49-vjeçari i hedh acid në trup...

0
Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen në Durrës, ku një 49-vjeçar i hodhi acid një gruaje. Mësohet se 49-vjeçari ka qenë...

Krimi makabër në Itali/ 19-vjeçari masakron babain, ia copëton trupin me...

0
Një krim makabër ka ndodhur në Milano, ku një 19-vjeçar me probleme psikiatrike ka vrarë dhe më pas copëtuar në pjesë babanë e tij...

Gjellë me mish pule në një mënyrë tjetër: Pastrojeni trupin nga...

0
Recetën origjinale të gjellës me mish pule e dinë vetëm gjyshet tonaPërbërësit:▪ 500 gr krahë pule▪ 1 qepë▪ 4 patate▪ 2 karota▪ 1 spec...
Arta Elezaj filmon trupin nga afër, derisa po shijon akoma pushimet

Arta Elezaj filmon trupin nga afër, derisa po shijon akoma pushimet

0
Modelja e njohur nga Klina, Arta Elezaj, duket se është një admiruese e madhe e pushimeve nëpër vende të veçanta e njëherësh luksoze.Kaçurrelja, që...

Modelja e veshur ngushtë, tregon trupin e saj ‘seksi’

0
Kohët e fundit ajo u pa duke hedhur para hapat e saj në shoun e ri të ' You're Joking Me'. Dhe Maura Higgins vërtetoj...

Zbuloni çfarë ndodh me trupin nëse përdorni njëkohësisht aspirinë dhe ibuprofen

0
Përzierja e disa ilaçeve të caktuara kundër dhimbjes nuk rekomandohet as nga mjekët dhe as nga ekspertët për shkak të efekteve anësore. I tillë...

2 mineralet që ndihmojnë trupin të përballojë temperaturat e larta, ja...

0
Thuajse çdo gje që ndodh jashtë trupit ndikon menjëherë edhe funksionet brenda të tij. E shembulli më i mirë për këtë është ngritja ose...

Modelja tregon trupin me bikini

0
Emily Riemer sot ka publikuar fotografi me bikini. Bukuroshja e cila njëherit është edhe kapitene, është një nga femrat më të bukura në botë dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS