10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Trupin

Etiketim: trupin

11 fakte jo të zakonshme për trupin e grave që as...

0
Gratë kanë qenë, janë, dhe do gjithmonë do të mbeten mister. Sido që të jetë, kërkimet shkencore na lejojnë të zbulojmë shumë cilësi unike...

Aktorja sfiduese, një detaj në trupin e saj bie në sy

0
Në promovimin e filmit të fundit, Scarlett Johanson u shfaq në një kombinim sfidues që nxori në pah të gjitha linjat në trupin e...

Will Smith: Mund të arrijë 50 milionë ndjekës edhe pa ekspozuar...

0
Aktori i njohur Will Smith postoi një video në llogarinë e tij në Instagram kur ishte në vizitë te mjeku, dhe ai kishte bërë...

Baby G incizon nga afër trupin në krevat, shfaqet gjysmë e...

0
Baby G është shfaqur gjysmë e zhveshur në rrjete sociale. Baby G ka ditë që po qëndron në Prishtinë. Në llogarinë e saj në Instagram ajo...

Vitaminat e nevojshme për trupin tuaj që nuk duhet të mungojnë...

0
Trupat tanë kanë nevojë për një gamë të vitaminave dhe mineraleve në mënyrë që të funksionojnë në mënyrë optimale, dhe burimet ushqimore janë gjithmonë...

Ne mund ta mashtrojmë trupin me një lëkurë tjetër, por kurrë...

0
Është e mundur të mashtrojmë trupin, ta ngatërrojmë atë me një lëkurë tjetër, por nuk është e mundur të mashtrojmë zemrën me një shpirt...

Nëna e tre fëmijëve mbulon trupin me tatuazhe

0
  Mos e besoni, por kjo nënë numëron 100 tatuazhe në trup, duke treguar se do të vazhdojë të plotësojë të gjithë trupin. Nëna e tre...

Mjeku i cili Steve Jobs-it ia ka zgjatur jetën për 7...

0
Dr. David Agus, profesor i mjekësisë tek Universiteti i Kalifornisë Jugore, është një nga onkologët më të famshëm dhe më i vlerësuari ndër amerikanë Famën...

Çfarë do të ndodhë me trupin tuaj nëse hani 2 banane...

0
Pavarësisht nga jetëgjatësia e tyre shumë e shkurtër, bananet janë një nga frutat më të njohura në të gjithë botën. Me një shije të...

Përfundoi si Osama Bin Ladeni, ushtria amerikane varros trupin e Baghdadit...

0
Trupi i liderit të organizatës terroriste “Shteti Islamik”, Abu Bakr al-Baghdadi, është “varrosur” në det nga ushtria amerikane vetëm pak orë pas vdekjes së...