E rëndë në Divjakë/ Shkoi për të djegur barërat në arrë, flakët ‘i përpijnë’ trupin

0
32
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë, pasi një 68-vjeçar ka ndëruar jetë.

Mësohet se shtetasi me iniciale M. N., duke djegur barërat në tokën e tij, për shkak të përhapjes së flakëve është djegur vetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Divjakë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:55, në fshatin Goriçaj, Divjakë, shtetasi M. N., 68 vjeç, dyshohet se duke djegur barërat në tokën e tij, për shkak të përhapjes së flakëve është djegur vetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu