14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Flakët

Etiketim: flakët

Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë, vdes qytetarja

0
Mëngjesin e sotëm, në  rrugën “Celo Sinani”,  ka rënë zjarr në banesën e shtetasit M. L. Si pasojë e përhapjes së flakëve, ka ndërruar jetë...

Flakët “përpijnë” malin e Bardhë në Kurbin

0
Vatra e zjarrit në Malin e Bardhë në Kurbin është riaktivizuar përsëri ditën e sotme. Burime për median bëjnë me dije se janë vetë banorët...

VIDEO/ Përfshihet nga flakët autobusi në Durrës, tymi mbulon zonën

0
https://www.facebook.com/abc24albaniatirane/videos/2220611831429951   Një autobus është përfshirë nga flakët ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku është shkrumbuari i gjithë nga zjarri, teksa tymi ka mbuluar...

Zjarr i madh në Memaliaj/ Flakët ‘përpijnë’ kabinën elektrike, rrezikohen banesat

0
Një tjetër vatër zjarr është regjistruar në vend, ekzaktësisht në fshatin Kalivaç të bashkisë së Memaliajt. Burime për median bëjnë me dije se flakët po...

Flakët ‘përpijnë’ Dropullin, bashkia kërkon ndihmë: E pamundur të ndërhyjmë, na...

0
Zjarr i madh ka rënë në orët e para të mëngjesit dhe në lartësitë e fshatit Goranxi, në Bashkinë Dropull. Mendohet se zjarri është shkaktuar...

Zjarr në Berat/ Flakët ‘përpijnë’ zonën, rrezikohen banesat e shtylla të...

0
Një vatër e re zjarri është regjistruar në periferi të bashkisë së Beratit. Burime median bëjnë me dije se flakët janë të përmasave të mëdha,...

Flakët ‘pushtojnë’ ullishten në Fier, rrezikohen disa banesa

0
Flakët kanë përfshirë një zonë kodrinore të mbjellë me ullishte në vendin e quajtur Qafa e Lalarit në Fier. Burime për median bëjnë me dije...

Situatë alarmante në Mirditë/ Flakët kanë dalë jashtë kontrollit, rrezikohen banesat

0
Zjarri në zonën e Mirditës vijon të jetë aktiv prej katër ditësh. Burime për median bëjnë me dije se situata është alarmante në zonën afër...

Zjarr i madh në Roskovec, flakët po ‘përpijnë’ tokat bujqësore

0
Një zjarr i madh ka përfshirë Roskovecin këtë pasdite, ku për pasojë janë djegur plot 3 dynym me sera. Mësohet se flakët kanë djegur edhe...

Flakët ‘po përpijnë’ prej ditësh Malin e Çikës, avionët nga Greqia...

0
Mali i Çikës është përfshirë nga flakët prej ditës, ku dhe terreni shihet të jetë i rrezikshëm pasi situata ka dalë nga kontrolli. Pavarësisht se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS