Detaje/ Nuk e pranoi ndarjen, 49-vjeçari i hedh acid në trup ish-të dashurës

0
74
Gjigandi

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen në Durrës, ku një 49-vjeçar i hodhi acid një gruaje.

Mësohet se 49-vjeçari ka qenë ish-partneri i saj, si dhe ngjarja ka ndodhur pas ndarjes së tyre. Burime për median bëjnë me dije se ish-partneri i saj, shtetasi me iniciale Y.M. pas një konflikti, ka shkuar në biznesin e saj dhe i hedhur acid në trup.

Sakaq, 49-vjeçari është shpallur në kërkim nga policia dhe po punohet për gjetjen e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu