9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pranoi

Etiketim: pranoi

Detaje nga vrasja e trefishtë/ 40-vjeçari nuk e pranoi lidhjen e...

0
Është publikuar edhe foto e të riut shqiptar i cili u vra nga ish-bashkëshorti i të dashurës së tij në Itali. Viron Karabollaj ,...

Vranë vajzën pasi nuk pranoi fejesën, dënohen me 50 vite burg...

0
Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në fuqi dënimin me 50 vite burg për babë e bir Faik dhe Shkëlzen Buçi të cilët...

Qeveria nuk plotësoi kërkesat, pedagogët bojkotojnë mësimin

0
Ka nisur këtë të hënë viti i ri akademik në të gjithë vendin, me një pjesë të pedagogëve të cilët kanë bojkotuar mësimin, duke...

U morë në pyetje për 17 orë deri kur pranoi krimin,...

0
Irena Palato që shërben në  Prokurorinë e Torinos ka në dorë zbardhjen e rasti të Fatmir Arës, një 43-vjeçarit shqiptar i gjetur pasditen e...

Detaje/ Nuk e pranoi ndarjen, 49-vjeçari i hedh acid në trup...

0
Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen në Durrës, ku një 49-vjeçar i hodhi acid një gruaje. Mësohet se 49-vjeçari ka qenë...

PS nuk pranoi propozimin e Simon Mirakës për president, Berisha i...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha ka reaguar lidhur me deklaratën e sotme të Taulant Ballës i cili pohoi se propozimi i Simon Mirakës për...

Gjykata pranoi ankimimin e Alibeajt/ Ivi Kaso: Duhet ta kishte rrëzuar,...

0
Anëtari i Komisionit të Rithemelimit Ivi Kaso, ka reaguar menjëherë pas vendimit të gjykatës së Tiranës, e cila ka pranuar ankimin e PD, përfaqesuar...

Me një foto të vetme, Olta Boka pranoi se është në...

0
Pak minuta më parë Olta Boka ndau me të gjithë lajmin e ëmbël, për të cilin përflitej, por askush nuk e kishte konfirmuar. Këngëtarja...

Të jesh panseksuale në një familje me mentalitet të mbyllur, modelja...

0
Cara Delevingne foli për seksualitetin e saj në një kopertinë për revistën Variety. Modelja pranoi se është pansekuale dhe se mendon se kështu do...

Biba: KQZ nuk e pranoi kërkesën e shoqërisë civile për referendum...

0
Nënkryetari i KQZ-së, Denar Biba, i ftuar në RTV Ora, u shpreh se kërkesa e shoqërisë civile është refuzuar pasi nuk është dhënë një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS