Zhdukja pa gjurmë e Ulvi Skanës, Prokuroria e Tiranës nis hetimet

0
Gjigandi

Prokuroria e Tiranës ka marrë në shqyrtim ccështjen në lidhje me zhdukjen e Ulvi Skanës.

Mësohet se Prokuroria është duke kryer veprime hetimore, siç është pyetja e personave që kanë pasur kontakt me Skanën përpara se ai të shkëpuste kontaktet me familjen.

29-vjeçari nga Dibra, Ulvi Skana jetonte në Kamëz, si dhe ishte mik me Can Karriqin i cili një vit më parë u ekzekutua brenda makinës së tij. Ndërsa ky i fundit ishte mik me Ervis Martinajn.Kujtojmë se 29-vjeçari Skana, ka humbur kontaktet me familjarët që prej 17 majit në orën 13:30. Ka qenë babai i tij që ka bërë denoncimin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu