9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokuroria

Etiketim: Prokuroria

Ekskluzive/ Prokuroria: Ilir Meta nuk ka të drejtë. Autoriteti i Dosjeve...

0
Ditën e sotme është marrë vendimi nga ana e Prokurorisë së Posaçme Kundër Korrupsionit  dhe Krimit të Organizuar, në lidhje me kallëzimin e bërë...

Kosovë/ Gjendet kufoma, prokuroria: Është e biznesmenit të njohur shqiptar

0
Prokuroria themelore në Prishtinë përmes një komunikimi për mediat ka bërë të ditur se në vazhdën e hetimeve për rastin e zhdukjes së biznesmenit...

I akuzuar për mashtrim, Prokuroria e Elbasanit depoziton kërkesën në Gjykatë...

0
Është depotizuar në Gjykatë, kërkesa nga Prokuroria e Elbasanit, për ekstradimin në Turqi të bosit të kriptomonedhave, Faruk Ozer, i cili u arrestua rreth...

Tiranë/ I akuzuar për trafik droge, Prokuroria ‘i shënjestron‘ pasuritë

0
Prokuroria e Tiranës ka njoftuar se kërkon t’i sekuestrojë pasuritë një personi dhe familjarëve të tij. Mësohet se shtetasi me iniciale A.G., i ka përfituar...

Urdhër nga Prokuroria: Ndaloni publikimin e të dhënave sensitive

0
Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar këtë të hënë mediat që mos të publikojnë asnjë të dhënë që ka dalë nga hakerrimi që i janë...

Ngjarja e rëndë në Himarë/ Prokuroria urdhëron bllokimin e mjeteve lundruese

0
Prokuroria e Vlorës ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Himarë, ku skafi ka goditur për vdekje një fëmijë të...

Deklarim i rremë i pasurisë/ Prokuroria e Durrësit merr të pandehur...

0
Prokuroria e Durrësit ka marrë në dorëzim çështjen për ish-drejtuesin e prokurorisë së Tiranës, Petrit Fusha. Fusha akuzohet për fshehje dhe deklarim të rremë të...

I mori jetën fqinjës dhe e mbuloi me gjethe, prokuroria dërgon...

0
Prokuroria ka dërguar këtë të martë në gjyq shtetasin, Fehat Marrën i cili dyshohet se ka mbytur fqinjën e tij. 58-vjeçari akuzohet se vrau shtetasin...

Prokuroria e Elbasanit: Vrasja e Pjerin Xhuvanit mund të ishte shmangur...

0
Vrasja e Pjerin Xhuvanit mund të ishte shmangur, në këtë konkluzion ka mbërritur Prokuroria e Elbasanit, pas më shumë se një viti e 2...

Ekzekutoi dy motrat më të cilat kishte lidhje intime, prokuroria kërkon...

0
Prokuroria ka kërkuar dënimin me burgim të përjetshëm për Përparim Ademin. Autori i cili tronditi kryeqytetin më 31 dhjetor të vitit 2020 duke vrarë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS