29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hedh

Etiketim: hedh

Detaje/ Nuk e pranoi ndarjen, 49-vjeçari i hedh acid në trup...

0
Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen në Durrës, ku një 49-vjeçar i hodhi acid një gruaje. Mësohet se 49-vjeçari ka qenë...

I hedh acid një gruaje, arrestohet 49-vjeçari në Durrës

0
49-vjeçar është arrestuar në Durrës, pas ka sulmuar me acid një grua. Shtetasi me iniciale Y.M, 49 vjeç është arrestuar blutë e qytetit bregdetar. “Y. M.,...
Chaney Jones hedh poshtë thashethemet e ndarjes nga Kanye West teksa uron reperin për ditëlindjen…

Chaney Jones hedh poshtë thashethemet e ndarjes nga Kanye West teksa...

0
Chaney Jones iu kundërpërgjigj raporteve se ajo dhe Kanye West janë ndarë me një video për nder të ditëlindjes së tij të 45-të të...

“Nuk i mbajti frena”/ Shoferi i ambulancës në Fier hedh në...

0
Një 64-vjeçar është proceduar penalisht, pasi për shkak se ka frenuar menjëherë ka rrëzuar pacienten që ndodhej brenda, duke e dëmtuar kështu edhe më...
Gjykata spanjolle hedh poshtë ankesën e Shakirës në rastin e mashtrimit fiskal

Gjykata spanjolle hedh poshtë ankesën e Shakirës në rastin e mashtrimit...

0
Një gjykatë në Spanjë hodhi poshtë të enjten (26 maj) ankesën e këngëtares kolumbiane Shakira në një rast mashtrimi fiskal, duke i hapur rrugën...

Donnarumma hedh ‘dorashkën’: Qëndroj te PSG për të luajtur titullar, ja...

0
"Fitimi i titullit të dhjetë ishte një nga objektivat, na vjen keq për Champions League". Gigio Donnarumma bën vlerësimin e sezonit të parë te...

Pasi u përball me KPK, rrëfehet prokurori dhe hedh akuza të...

0
Pasi u përball me akuza të forta nga ONM dhe KPK për pastërtinë e figurës dhe kontakte me persona të papërshtatshëm, prokurori i Durrësit...
Familja Kardashian i kërkojnë gjykatës të hedhë poshtë pretendimet ‘absurde’ të Blac Chyna për sh…

Familja Kardashian i kërkojnë gjykatës të hedhë poshtë pretendimet ‘absurde’ të...

0
Familja Kardashian-Jenner i ka kërkuar Gjykatës së Lartë të Los Angeles që të hedhë poshtë pretendimet e Blac Chyna për shqetësim ekonomik dhe emocional...

Spaho hedh akuza: Nikolla e Felaj përpiqen të mbajë frymën përçarëse...

0
Deputeti Edmond Spaho, ka komentuar incidentin që ndodhi ditën e sotme në Kuvend, ku Sali Berisha  'përzuri' nga foltorja Enkeljed Alibeajn.Në një intervistë për...
Fifi hedh poshtë thashethemet se është shtatzënë

Fifi hedh poshtë thashethemet se është shtatzënë

0
Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi, prej disa muajsh po shijon një lidhje dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.Ky i fundit është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS