16.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Janë

Etiketim: janë

Raporti: 61% e emigrantëve në Greqi janë shqiptarë

0
Ministria greke për Migracionin dhe Azilin tha përmes një raporti mbi të huajt e ligjshëm në Greqi se shtetasit shqiptarë përbëjnë numrin më të...

Publikohen fotot, këto janë 5 monstrat që përdhunuan 11-vjeçaren në Kosovë...

0
Ekrem Rexhepi, Gent Rexhepi, Xhabir Salihu, Gentrit Jashari dhe Shkëlqim Kamer, janë 5 ‘monstrat’ të cilët kanë abuzuar seksualisht me 11-vjeçaren në Kosovë. Mediat në...

10 të famshëm që nuk janë plakur një ditë që nga...

0
Skena është e pamëshirshme kur bëhet fjalë përm personazhet e njohur që kanë vite në treg. Shumë të famshëm thonë se janë nën presion...

Kush janë 3 shenjat më me fat për muajin gusht: Çfarë...

0
Demi: Ju do të vini re një rritje të ndjeshme të kreativitetit tuaj Si një nga shenjat më me këmbë në tokë, Demat do të...

INSTAT: Vetëm 4% e të rinjve 15-29 vjeç janë edhe në...

0
Në të gjithë botën, por sidomos në Europë një përqindje e madhe e të rinjve në moshën 15-29 vjeç edhe punojnë edhe studiojnë. Por Shqipëria...

Alibeaj nga Kuvendi: Politikanët të deklarojnë se janë për vetting politik

0
Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj tha sot në Kuvend ka kërkuar që politikanët të deklarojnë se janë për vetting politik. Alibeaj tha se sot drejtësia...

Putin është gati për dialog… por ja kush janë kushtet

0
Pavarësisht pushtimit rus të Ukrainës, si Moska ashtu edhe Uashingtoni kanë theksuar rëndësinë e vazhdimit të komunikimit për çështjen bërthamore. Të dyja vendet janë...

Harta e re gjyqësore, Xhafaj: Ministria e Drejtësisë dhe KLGJ janë...

0
Deputeti i PS, Fatmir Xhafaj ka reaguar këtë të premte në lidhje me hartën e re gjyqësore. Xhafaj tha se tha se prej dy javësh...

Kush janë 45 kurdët që Finlanda dhe Suedia duhet t’i dorëzojnë...

0
Tre ministrat e jashtëm nënshkruan marrëveshjen me dhjetë pika, e cila i nënshtrohet kërkesave të kryeministrit turk. Por kush janë 45 kurdët që sipas...

Emrat/ 246 kg kanabis në Shkodër, ja kush janë “kokat” e...

0
6 persona janë arrestuar dhe 8 të tjerë janë shpallur në kërkim këtë të hënë në Shkodër, pasi policia e Shkodrës sekuestroi 246 kg...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS