Jonida dhe Romeo përqafuar në rërë, dalin pamjet nga festa private buzë detit

0
27
blank
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Ditëlindja e gazetarit Eraldo Rexho me siguri është një nga ngjarjet më të komentuara të javës.

Kanë qenë të pafundme urimet për të, ku nuk ka munguar edhe ai i këngëtares Jonida Maliqi.

Rexho dhe Maliqi njihen për miqësinë e tyre të ngushtë, dhe pavarësisht masave kufizuese, ai ka mbledhur miqtë më të afërt në një festë buzë detit.

Mes të ftuarve ka qenë edhe Jonida Maliqi dhe partneri i saj i shumëpërfolur, Romeo Veshaj.

Në disa foto të publikuara nga Iconstyle ata duket se e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre edhe para miqve.

Ata shihen të ulur në rërë, teksa Romeo përqafon Jonidën dhe rrinë bashkë njëri me tjetrin.

Jonida dhe aktori kanë rreth 2 vite që janë në qendër të lajmeve për romancën e tyre.

Disa kohë më parë u deklarua edhe ndarja mes tyre, por tashmë duket se çifti është sërish bashkë dhe janë tejet të lumtur.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu