17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Private

Etiketim: private

Klubi i Prodhuesve dërgon kompanitë vendore në panairin “World of Private...

0
Sot fillon Panairi Ndërkombëtarë i PLMA's "World of Private Label", në të cilin Klubi i Prodhuesve të Kosovës ka organizuar pjesëmarrjen e shtatë kompanive...

BT dhe Ericsson bashkojnë forcat për të ndërtuar rrjete private 5G...

0
Kompanitë e telekomunikacionit BT dhe Ericsson kanë arritur një partneritet shumë milionë dollarësh për të ofruar rrjete private 5G për bizneset në të gjithë...
Pyetet për jetën e tij private, Capital T: Nuk flas nga frika se do të shkatërrohet diçka e mirë

Pyetet për jetën e tij private, Capital T: Nuk flas nga...

0
Capital T, pavarësisht kuriozitetit të fansave, gjithnjë ka qenë i rezervuar për të folur dhe për të treguar rreth jetës së tij private.I ftuar...
Dua Lipa flet për jetën private pas ndarjes nga Anwar Hadid: Në këtë kapitull të jetës time dua t…

Dua Lipa flet për jetën private pas ndarjes nga Anwar Hadid:...

0
Dua Lipa ka folur për turneun pas pandemisë, drejtimin e saj të ri dhe pavarësinë në një intervistë të re për "Vogue".E pyetur nëse...

ORCA kërkon ndryshimin e statusit të kolegjeve private

0
ORCA kërkon ndryshimin e statusit të kolegjeve private.Organizata për Rritjen e Cilësisë në Arsim (ORCA) ka njoftuar se sot para hyrjes kryesore të Kuvendit...
Publikohen mesazhet private të Johnny Depp në gjykatë ku thotë se do të kryente marrëdhënie me tr…

Publikohen mesazhet private të Johnny Depp në gjykatë ku thotë se...

0
Çështja gjyqësore e Johnny Depp dhe Amber Heard po shkon duke u thelluar.Avokati i Amber Heard ka treguar në gjyq mesazhet me tekst nga...
Mes një situate të komplikuar në jetën private, Donald Veshaj: Bëni atë që ju bën të lumtur

Mes një situate të komplikuar në jetën private, Donald Veshaj: Bëni...

0
Aktori i njohur nga Vlora i shndërruar së fundmi në këngëtar, Donald Veshaj, po vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në showbizin...

Qëlloi me armë drejt makinës së administratorit të shkollës private, arrestohet...

0
Afro tre muaj pas atentatit me armë ndaj administratorit të një shkolle private në Tiranë, Lulzim Mashës, policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit...
Silvio Berlusconi martohet në një ceremoni private me partneren e tij 53 vite më të re

Silvio Berlusconi martohet në një ceremoni private me partneren e tij...

0
Silvio Berlusconi është martuar me partneren e tij, Marta Fascina.Por martesa e 85-vjeçarit me 32-vjeçaren të cilët janë në lidhje prej tre vitesh nuk...

Instagrami po fsheh ndjekësit për llogaritë private në Rusi dhe Ukrainë

0
Instagrami ka filluar të fshehë informacionin e ndjekësve për llogaritë private në Rusi dhe Ukrainë, përgjigjja e fundit nga aplikacioni social ndaj pushtimit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS