fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Festa

Etiketim: Festa

Sinan Hoxha ndan imazhe nga festa ditëlindjes së djalit

0
Djali i Andrra Destanit dhe Sinan Hoxhës ka festuar ditëlindjen e 4-të. Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani i kanë organizuar të birit...

Festa e Bajramit në shtëpinë e Morena Tarakut, publikon video duke...

0
Morena Taraku duket joshëse teksa kërcen përpara një numri të madh ndjekësish. Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, festën e Bajramit si duket e ka pritur...

Pamje nga festa e ditëlindjes së Majlindës, ja sa vite mbushi

0
Ajo është një prej emrave më të përfolur nga publiku i medieve rozë. Është fjala për Majlinda Zekën, e cila u bë e njohur pas...

Jonida dhe Romeo përqafuar në rërë, dalin pamjet nga festa private...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Ditëlindja e gazetarit...

Kaos në Rio de Janeiro, festa përfundon në përplasje të dhunshme

0
Përleshjet shpërthuen në qytetin brazilian të Rio de Janeiro ndërsa policia luftoi me tifozët e futbollit të cilët festonin fitoren e ekipit të tyre...

Do të udhëtoni për festa? Ndiqni këto këshilla për të pasur...

0
Në prag të festave të nëntorit apo edhe atyre të fundvitit, shumë prej jush kanë menduar t’i kalojnë jashtë. Por si mund të kujdesesh...

Kim Kardashian sjell pamje nga festa e Halloween

0
Kim Kardashian ka festuar Halloëeen me shumë argëtim në familjen e saj. Ajo është paraqitur me një kostum nga seria e animuar e cila u...

Festa e Halloween kthehet në horror, 3 persona të vdekur e...

0
Tre persona kanë gjetur vdekjen dhe nëntë të tjerë kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e së martës si pasojë e disa të shtënave në...

Përgjaket festa e “Halloween”, tre të vdekur dhe 9 të plagosur

0
Të paktën tre persona kanë vdekur dhe nëntë kanë mbetur të plagosur pas një gjuajtje masive në një festë Halloween-i në Long Beach në...

Festa e Ashures, Meta: Të marrim përgjegjësi para familjes, shoqërisë dhe...

0
Presidenti Meta në Festën e Ashures: Të flakim tej egon e sëmurë, lakminë dhe indiferencën dhe të marrim përgjegjësinë para atdheut, familjes, shoqërisë dhe...