Jennifer Lopez stërvitet me pesha të rënda për ta mbajtur figurën që ka

0
50
Gjigandi

Askush nuk mund të qëndrojë indiferent kur i sheh linjat trupore të Jennifer Lopez, për më shumë, kur kihet parasysh se bukuroshja është 50 vjeçare.

Mirëpo, për t’i mbajtur linjat e saj, këngëtarja dhe aktorja e viziton rregullisht palestrën dhe stërvitet vazhdimisht.

J.Lo shpeshherë publikon fotografi dhe video nga palestra për t’i motivuar fansat e saj që të jenë aktivë dhe të ushtrojnë njësoj si ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just another Tuesday… After work workout. 💪🏽

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Nov 5, 2019 at 4:43pm PST

Ndërsa një video e publikuar së fundmi nga Lopez tregon se bukuroshja ushtron me pesha të rënda për të arritur cakun e dëshiruar.

Figurën e saj trupore, ajo e vuri edhe një herë në pah me rolin e striptizetës në filmin e fundit, “Hustlers”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu